19 Nov 2020

p. Joanna Bieniek

Nazywam się Joanna Bieniek i pochodzę z okolic Zakopanego. Góry są mi bardzo bliskie dlatego jednym z moich hobby są wedrówki po szlakach. Jestem bardzo żywiołową i ambitną osobą lubiącą wyzwania. Pracę z dzieci zaczęłam w wieku 18 lat jako niania, potem w przedszkolu a następnie otworzyłam swoje własne domowe przedszkole. Skończyłam Liceum Ogólnokształcące  i dalej kontynuuję swoją edukację w kierunku pedagogicznym w Moraine Valley Community College, z planem przetransferowania się do Governors State University. Moim marzeniem jest bycie nauczycielem klas Przedszkolny oraz Wczesnoszkolnych. Małymi krokami dążę do celu i bycie tutaj w Polskiej Szkole pozwoli mi wykazać się jak bardzo kocham uczyć dzieci. Ważne  jest dla mnie  by każdy uczeń czuł się doceniony i szanowany.

1 Oct 2019

p. Izabela Skurska

Nazywam się Izabela Skurska.  Pochodzę z Mazur z pięknego miasta Ełk, gdzie uczęszczałam na studia Fizjoterapii i odbywam praktyki z dziećmi specjalnej troski. Studiowałam również dziennikarstwo na policealnym studium w Bydgoszczy.

12 Sep 2017

p. Anna Tomaszewski

Anna Tomaszewski- pedagog pracujacy w Chicago Public Schools przez ponad 18 lat. Ukończyła studia magisterskie w Concordia University  w zakresie School Counseling oraz studia wyższe o kierunku Edukacji z koncentracja w Psychologii.

12 Sep 2017

p. Magdalena Haberny

Nazywam się Magdalena Haberny i pochodzę z okolic Rzeszowa. Wyjechałam do Stanów Zjednoczonych w wieku 15-stu lat. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Illinois na kierunku -nauczyciel matematyki od klasy 6-12. Posiadam także podwójnego magistra

30 Aug 2016

p. Monika Truesdale

Nazywam się Monika Truesdale. Pochodzę z Torunia. Studia ukończyłam w gdańskiej AWF z tytułem magistra wychowania fizycznego. Ukończyłam warsztaty pt.“ Projektowanie efektywnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii” organizowanych przez Zrzeszenie

3 May 2016

p. Sławomir Panek

Nazywam się Sławomir Panek i pochodzę z miejscowości Ludźmierz położonej w samym sercu Podhala. W roku 2002 ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego o specjalności nauczycielskiej oraz Studium Pedagogiczne UJ.

Moja wspaniała przygoda z polską szkołą rozpoczęła się w 2012 roku i od tej pory regularnie pracuję z młodzieżą.

17 Mar 2014

p. Agnieszka Pisarek

Witam.
Nazywam się Agnieszka Pisarek. Z zawodu jestem nauczycielem matematyki i katechetką.

Ukończyłam liceum ogόlnokształcące o profilu humanistycznym, a następnie pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku. Obecnie pracuję w polskich szkołach .Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji.

Prywatnie:
Mieszkam w Burbank. Mama dwόch synόw: sześcio – i trzyletniego.