p. Anna Tomaszewski

Anna Tomaszewski- pedagog pracujacy w Chicago Public Schools przez ponad 18 lat. Ukończyła studia magisterskie w Concordia University  w zakresie School Counseling oraz studia wyższe o kierunku Edukacji z koncentracja w Psychologii.

Nauczyciel i Counselor promujacy serwisy i programy z zakresu edukacji emocjonalno-socjalnej dla dzieci, mlodziezy i rodzin.
Organizator  wzbogacających programów edukacyjnych dla uczniów z polskich szkół sobotnich: spotkania z ciekawymi ludzmi, wyjazdy mlodziezowe do Ameryki Poludniowej, Srodkowej i w USA.

Coordynator programu i nauczyciel w Fundacji Ernesta Malinowskiego, gdzie uczyla jezyka angielskiego autochtonicznych mieszkancow w Peru.

Branie czynnego udzialu w procesie rozwoju dziecka jest jej pasja a nauczanie sposobem bycia.