p. Magdalena Zborowski Członek Zarządu

Nazywam się Magdalena Zborowski i pochodzę z Tarnowa. Ukończyłam studia magisterskie na wydziale pedagogicznym na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie o profilu nauczycielskim. W Polsce po studiach pracowałam jako nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Tarnowie. Po przyjeździe do Stanόw Zjednoczonych podjęłam pracę jako nauczyciel nauczania początkowego w przedszkolu Sandbox. Od dwóch lat współpracuję rόwnież z Polską Szkołą im. Adama Mickiewicza. Ukończyłam warsztaty pt.“ Projektowanie efektywnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii” organizowanych przez Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce oraz Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą. Mam wiele różnych pasji;- sporty, wspinaczka wysokogórska, motory jednak moją największą pasją jest praca z dziećmi. Odkąd pamiętam moim marzeniem było zostać nauczycielką, tak jak moja mama i starsza siostra. Praca z dziećmi to ogromna radość dla mnie, nie wyobrażam sobie pracy w innym zawodzie!