p. Aneta Pierożek Zastępca Dyrektora (sobota)

Nazywam się Aneta Pierożek, pochodzę z południowo-wschodniej części Polski. Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym. Skończyłam studia licencjackie z zakresu surdopedagogiki i pedagogiki wczesnoszkolnej oraz studia magisterskie o specjalności wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na Uniwerystecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończyłam także protetykę słuchu. W Polsce pracowałam głównie z małymi dziećmi niesłyszącymi oraz z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną w różnym stopniu. Praca z nimi pomogła mi w wypracowaniu ciekawych form i metod nauczania, które są atrakcyjne dla wszystkich maluchów.