p. Bogumiła Szuba Nauczyciel- Klasa 2 B

Nazywam się Bogumiła Szuba. Pochodzę z Kolna położonego w woj. podlaskim. Ukończyłam studia na wydziale Nauk Humanistycznych w Białymstoku na kierunku filologia. Odbywałam praktyki w przedszkolu, szkole podstawowej oraz gimnazjum. Pracowałam jako wolontariusz opiekując się dziećmi podczas letnich i zimowych wakacji. Uczestniczyłam w różnych formach dokształcania pragnąc być wydajnym i efektywnym nauczycielem. Obecnie jestem mamą 5 letniej córki, z która wspólnie rozpoczynamy swoją przygodę ze szkołą  im. Króla Kazimierza Wielkiego. Mam nadzieję, że będę dobrym nauczycielem a przekazywane treści będą ciekawe dla moich uczniów.