p. Ewa Szudy Nauczyciel- Klasa 3 B

Nazywam się Ewa Szudy, pochodzę z malowniczych Mazur, z miejscowości Kętrzyn.

Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej. Dyplom magistra uzyskałam w 2001 roku. Podczas studiów chętnie uczestniczyłam w kursach I warsztatach metodologicznych.

Przez trzy lata pracowałam w gdańskiej firmie deweloperskiej, w dziale reklamy. To doświadczenie pozwoliło mi na poszerzenie moich umiejętności interpersonalnych, większą kreatywność i otwartość.

Od 15 lat mieszkam w Stanach Zjednoczonych.

Prywatnie, mama dwójki chłopców, również uczniów tej polonijnej szkoły.

Moją pasją jest sport i czytanie książek.

W równym stopniu co czytać, lubię uczyć dzieci.

W pracy nauczyciela zamierzam łączyć dydaktykę, indywidualne podejście do każdego ucznia i dobrą zabawę. Materiał dydaktyczny realizuję wykorzystując swoją wiedzę plus narzędzia mające mi i dzieciom ten proces ułatwić, np. słuchowiska, gry, pomoce naukowe.

Moją dewizą jest systematyczność i dobra organizacja pracy.

Ewa Szudy