p. Izabela Skurska Nauczyciel - Klasa 0 B

Nazywam się Izabela Skurska.  Pochodzę z Mazur z pięknego miasta Ełk, gdzie uczęszczałam na studia Fizjoterapii i odbywam praktyki z dziećmi specjalnej troski. Studiowałam również dziennikarstwo na policealnym studium w Bydgoszczy. Po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych rozpoczęłam naukę Fizjoterapii w Morton College po czym pracowałam w South Suburban Hospital. Obecnie zajmuje się wychowaniem dwóch synów, którzy uczęszczają do Polskiej Szkoły im. Kazimierza Wielkiego od momentu jej powstania. Jestem patriotką i kultywuje polskie tradycje. Staram się wychowywać dzieci w duchu polskości. Chciałabym, aby dzieci oraz młodzież miały wiedzę o Polsce i jej obyczajach oraz przekonały się o tym jak piękny jest ten kraj i nasz polski język.