p. Joanna Bieniek

Nazywam się Joanna Bieniek i pochodzę z okolic Zakopanego. Góry są mi bardzo bliskie dlatego jednym z moich hobby są wedrówki po szlakach. Jestem bardzo żywiołową i ambitną osobą lubiącą wyzwania. Pracę z dzieci zaczęłam w wieku 18 lat jako niania, potem w przedszkolu a następnie otworzyłam swoje własne domowe przedszkole. Skończyłam Liceum Ogólnokształcące  i dalej kontynuuję swoją edukację w kierunku pedagogicznym w Moraine Valley Community College, z planem przetransferowania się do Governors State University. Moim marzeniem jest bycie nauczycielem klas Przedszkolny oraz Wczesnoszkolnych. Małymi krokami dążę do celu i bycie tutaj w Polskiej Szkole pozwoli mi wykazać się jak bardzo kocham uczyć dzieci. Ważne  jest dla mnie  by każdy uczeń czuł się doceniony i szanowany.