p. Joanna Gołąb Nauczyciel - Grupa A - przedszkole

Nazywam się Joanna Gołąb, pochodzę z okolic Rzeszowa. Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp. rozpoczęłam studia na wydziale Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna w Rzeszowie. W Stanach Zjednoczonych ukończyłam Associate Degree. Kocham prace z dziećmi, tak jak moja mama i siostra, które także są nauczycielkami w Polsce. Jestem mamą dwóch chłopców. Moje zainteresowania to czytanie książek,  fotografia i profesjonalną obróbka zdjęć. Bardzo się cieszę, że dołączę do Grona Pedagogicznego Polskiej Szkoły im. Króla Kazimierza Wielkiego w Orland Hills.