p. Kamil Bundyra

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie. Pięcioletnie studia magisterskie na wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej ukończyłem z wyróżnieniem w 2009 roku. Moją specjalizacją jest nauczanie przedmiotów teoretyczno-muzycznych. Po studiach pracowałem przez 4 lata w kilku krakowskich szkołach muzycznych, a następnie w latach 2013-2018 byłem nauczycielem kształcenia słuchu, audycji muzycznych i chóru w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie, w której jako nastolatek sam stawiałem pierwsze kroki ucząc się gry na fortepianie. W Polsce pracowałem z dziećmi w wieku 6-18 lat. Staram się aby zajęcia były interesujące i zawierały różne rodzaje aktywności jak śpiew, słuchanie muzyki czy pracę zespołową. Moją największą pasją jest uczenie piosenek oraz organizacja koncertów.
z poważaniem
Kamil Józef Fryderyk Bundyra