p. Katarzyna Karpiuk

„Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek”
 -Albert Einstein.
Nazywam się Katarzyna Karpiuk. Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w River Forest, IL -Dominican University (School Of Education). Posiadam licencję w stanie Illinois do uczenia w klasach K-9 (Illinois Type -03 Elementary Education K-9) Mój dodatkowy kierunek to Historia i Literatura Stanów Zjednoczonych (American Studies) oraz Sociologia i nauczanie w szkole średniej (Social Science and middle school endoresements). Brałam udział w szkoleniach takich jak: Workshop for Classroom Management i Tom Phelan’s 1-2-3 magic- 6 steps to creating integrated lessons.
Dodatkowo od 18 lat posiadam certyfikat katechety przy Archidiecezji w Chicago oraz w 2017-2018 obejmowałam funkcję dyrektora religii w jednej z polskich szkół w Chicago.
Na codzień udzielam prywatnie korepetycji dla dzieci z polskojęzycznych rodzin z reading comprehension oraz przygotowuję dzieci do testów w szkole angielskiej z przedmiotu „reading” (czytanie ze zrozumieniem).
Jestem  pogodna, ugodowa oraz bardzo lojalna wobec drugiej osoby. Zawsze można liczyć na pomoc z mojej strony. Praca z dziećmi to moja pasja! Wierzę w sukces każdego dziecka.