p. Katarzyna Woźniak Zastępca Przewodniczącej

Pochodzę z Mazowsza. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki i Zarzadzania w Olsztynie. Moją specjalizacją jest  Ekonomia i Finanse. Po studiach pracowałam w Telekomunikacji Polskiej na stanowisku menagera w Departamencie Windykacji Należności w Warszawie oraz w Olsztynie.
Po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych swoje umiejętności wykorzystuje miedzy innymi do kierowania i zarządzania małą firmą.
Jestem niepoprawna optymistka dla której nie ma rzeczy nie możliwych.
Jestem człowiekiem otwartym, radosnym, życzliwym, zawsze chętnie służę pomocą innym.
Staram się być odpowiedzialna i wytrwała, kiedy jestem zobowiązana do wykonania zadania zawsze dotrzymuje słowa.
Szanuje ludzi, jestem szczera i tolerancyjna. Staram się nie zawieść nikogo, tak by ktoś mógł zawsze na mnie liczyć. Uwielbiam kontakt z ludźmi, kocham dzieci i jestem mamą dwóch córek.
Współpraca z Polską Szkolą im. Króla Kazimierza Wielkiego sprawia mi ogromną radość i wielką satysfakcje.