p. Magdalena Haberny klasa 3 i 4 latki

Nazywam się Magdalena Haberny i pochodzę z okolic Rzeszowa. Wyjechałam do Stanów Zjednoczonych w wieku 15-stu lat. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Illinois na kierunku -nauczyciel matematyki od klasy 6-12. Posiadam także podwójnego magistra
w kierunku „Curriculum and Instruction” oraz „Educational Leadership.”
Na co dzień uczę matematyki w klasach od 9 do 11 w Liceum im. Marii Skłodowskiej Curie w Chicago.
Przez ostatnie dziesięć lat, które spędziłam ucząc młodzież uświadomiłam sobie ze kocham być nauczycielem. Praca ta daje mi wiele satysfakcji i pozwala na przekazywanie wiedzy w taki sposób, aby dzieci chciały się uczyć. Mam nadzieje, że ten rok szkolny będzie pomyślny i owocny tak dla mnie jak i dla moich najmłodszych uczniów w zdobywaniu wiedzy i uczenia się języka polskiego.