p. Marcin Styrnik

Nazywam się Marcin Styrnik. Pochodzę z Łańcuta. Studiowałem na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego o profilu nauczycielsko-trenerskim. Pierwsze doświadczenia w pracy z młodzieżą nabywałem już podczas studiόw, jako instruktor turystyki kwalifikowanej, organizując liczne zgrupowania i obozy wędrowne dla młodzieży. Kolejne doświadczenia o charakterze dydaktyczno-wychowawczym to praca w wydziale szkoleń młodzieżowych kadr sędziowskich przy Rzeszowskim Związku Piłki Siatkowej. Ukończyłam warsztaty pt.“ Projektowanie efektywnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii” organizowanych przez Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce oraz Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.  Interesuję się sportem, turystyką, historią oraz geopolityką Polski. Niezwykle cenię Rodzicόw za to, że czuwają nad rozwojem swoich pociech w poczuciu przynależności do polskich tradycji, a samych uczniόw za to, że pragną bogacić wiedzę o Polsce i pielęgnować polską mowę.
Uważam, że do każdego z uczniόw prowadzą “indywidualne drzwi” a moim zadaniem jest znaleźć właściwy “klucz” aby je otworzyć.