p. Magdalena Pierożek

Nazywam się Magdalena Pierożek i pochodzę z okolic Rzeszowa.  Mieszkając w Polsce studiowałam filologię rosyjską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.   Obecnie uczęszczam do Moraine Valley Community College w Palos Hills, gdzie wybrałam logopedię jako moją kolejną specjalizację.  Jestem rόwnież w trakcie dokształcania zawodowego w Ośrodku Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą w Polonijnym Centrum Nauczycielskiem. Wybrałam kierunek ‘Niekonwencjonalne techniki uczenia się języka polskiego poza Polską’. Ukończyłam także dokształcanie w zakresie ” Efektywnej komunikacji interpersonalnej w pracy nauczyciela. Jak skutecznie porozumiewać się z uczniami i jego rodzicami?”.
Interesuję sie literaturą rosyjską oraz nauką języków obcych.  Bardzo lubię pracę z dziećmi oraz młodzieżą.   Bardzo się cieszę, że dołączyłam do grona pedagogicznego Polskiej Szkoły im. Krόla Kazimierza Wielkiego. Bardzo liczę na owocną pracę, która przyniesie uczniom wiele satysfakcji oraz radości.