p. Małgorzata Szelążek Nayczyciel - Klasa 6

Małgorzata Szelążek-nauczyciel matematyki w szkole średniej. Ukończyła studia wyższe na  University of Illinois w Chicago w kierunku nauczania matematyki w szkole średniej. Studia magisterskie ukończyła na St Xavier University na wydziale Teaching and Leadership. Pracowała w Alcott College Prep jako nauczyciel prowadzący w departamencie matematycznym oraz jako nauczyciel prowadzący kółka matematycznego. Obecnie pracuje w Sarah E. Goode Stem Academy.
Jako pedagog promuje indywidualne podejście do potrzeb ucznia i stworzenie pozytywnych warunków do nauki. Uważa, ze uczniowie najlepiej przyswajają wiedzę jeżeli aktywnie biorą udział w procesie nauczania.