p. Maria Sigłowy

Nazywam się Maria Siglowy. Pochodzę z okolic Lubaczowa w południwo-wschodniej Polsce. Ukończyłam
Studium Nauczycielskie w Rzeszowie o specjalności “Wychowanie  przedszkolne”. Jestem również absolwentką Studium Katechetycznego prowadzonego przez Archidiecezję Chicago.

Uczęszczałam również na kursy księgowości w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, gdzie po zdaniu egzaminów uzyskałam tytuł “Specjalista ds. rachunkowości”.
Szkoła zawsze była mi bardzo bliska, dlatego też przez cały okres nauki moich dzieci w Polsce, w Szkole Podstawowej i w Gimnazjum współpracowałam z nauczycielami działając w trójkach klasowych, w Komitecie Rodzicielskim, pomagałam w organizowaniu różnych imprez szkolnych.
Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, dlatego cieszę się, że dołączyłam do Grona Pedagogicznego Polskiej Szkoły im. Króla Kazimierza Wielkiego.
Wierzę, że moja praca i zaangażowanie przyniesie wiele radości i satysfakcji zarówno dzieciom jak i mnie.