p. Marta Sarnacka

Marta Sarnacka  pochodzę z małej miejscowości na podlasiu Wysokie Mazowieckie. Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Historyczno- Socjologicznym w Białymstoku, tam też wybrałam specjalizację pedagogiczną i  2005 roku ukończyłam studia. W USA zajęłam sie głównie wychowaniem swoich dzieci i dzięki nim zetknęłam sie z polską szkolą, wtedy to  zrozumiałam że chciałabym sprawdzić się też jako nauczyciel. Moją pasją jest czytanie książek  i spedzanie czasu z dziećmi. Mam nadzieje na owocną współprace ze szkołą im.   Króla Kazimierza Wielkiego oraz postaram się aby dzieci nie nudziły się na moich zajęciach.