p. Roksana Gorski- Ciupak Nauczyciel- Klasa przedszkolna

Nazywam się Roksana Górska-Ciupak, pochodzę z Tarnowa, miejscowości w województwie małopolskim. W 2018 roku ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku Administracja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych rozpoczęłam pracę z dziećmi. Zrozumiałam, że jest to zajęcie które sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji. Możliwość współpracy z Polska Szkoła im. Króla Kazimierza Wielkiego jest więc dla mnie ogromną szansą aby rozwinąć w większym stopniu swoje zainteresowanie pedagogiczne.

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do społeczeństwa, otwartą na współpracę oraz nowe pomysły, a także uczciwą, wytrwałą oraz pracowitą.

Wierzę, że dzięki zaangażowaniu w powierzone mi zadanie uda mi się zachęcić uczniów do nauki języka polskiego.