p. Sylwia Szmigiel

Nazywam się Sylwia Szmigiel, jestem nauczycielką przedszkolaków w Polskiej Szkole Króla Kazimierza Wielkiego. Ukończyłam studia ze specjalizacją : historia na University of Illinois at Chicago. Ukończyłam warsztaty pt.“ Projektowanie efektywnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii” organizowanych przez Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce oraz Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą. Muszę powiedzieć, że od zawsze bardzo interesowałam się historią, a szczególnie mitologią grecko-rzymską. Drugą moją pasją jest pedagogika i uwielbiam dzieci. Bycie z dziećmi sprawia mi bardzo dużą przyjemność. Mam nadzieję, że ten rok szkolny przyniesie dla dzieci i dla mnie dużo radości :)