p. Teresa Dyszewski Nauczyciel - Klasa 2 A

Nazywam się Teresa Dyszewski i pochodzę z Nowego Targu. Skończyłam associates z biologii i kontynuuje studia na uniwersytecie w Illinois w Chicago. Pracuje w Shedd Aquarium, ponieważ uwielbiam zwierzęta i naturę. Mam dwie cudowne dziewczynki, z którymi podjęłam szkołę domową. Wyzwanie nie jest proste, ale uwielbiam tę iskierkę w ich oczach jak się coś o tym pięknym świecie po raz pierwszy dowiadują. Nasze ulubione dni są wtedy kiedy  spędzamy czas na odkrywaniu jak naprawdę piękny jest ten świat. Wierzę, że każde dziecko ma w sobie  powołanie do wiedzy, ale każde ma inny sposób jej odgrywania dlatego moim celem jest im pokazać metody oraz, zachęcić ich aby wszystkie doszły do świadomości swojego potencjału.