p. Wioletta Palarz Nauczyciel - Klasa 2

Nazywam się Wioletta Palarz . Pochodzę z Dębicy ,województwo podkarpackie. Z wykształcenia jestem specjalistą od organizacji reklamy oraz artystą plastykiem. W czasie studiów wraz z zaprzyjaźnionym księdzem założyliśmy świetlicę dydaktyczno-wychowawcza “Oaza” przy parafii Świętego Miłosierdzia .Tam zrozumiałam ze praca jako pedagog to moja pasja . Radość z niesienia pomocy oraz przekazywania wiedzy była na tyle duża, że postanowiłam kontynuować pracę z dziećmi. Po skończeniu studiów udzielałam się społecznie i pracowałam  w Domu Kultury . Ukończyłam ESL klasy na Brandman University w Kalifornii . Przez kilkunastoletnia praktykę  w pracy z dziećmi   nabyłam doświadczenie, które pozwala mi precyzyjnie dobierać rodzaj i poziom trudności zadań tak aby rozwój ucznia był najefektywniejszy .Moja pasją jest sztuka, architektura wnętrz , historia oraz psychologia.