14 Oct 2020

p. Roksana Górska-Ciupak

Nazywam się Roksana Górska-Ciupak, pochodzę z Tarnowa, miejscowości w województwie małopolskim. W 2018 roku ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku Administracja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych rozpoczęłam pracę z dziećmi. Zrozumiałam, że jest to zajęcie które sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji. Możliwość współpracy z Polska Szkoła im. Króla Kazimierza Wielkiego jest więc dla mnie ogromną szansą aby rozwinąć w większym stopniu swoje zainteresowanie pedagogiczne.

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do społeczeństwa, otwartą na współpracę oraz nowe pomysły, a także uczciwą, wytrwałą oraz pracowitą.

Wierzę, że dzięki zaangażowaniu w powierzone mi zadanie uda mi się zachęcić uczniów do nauki języka polskiego.

11 Oct 2020

p. Małgorzata Szelążek

Małgorzata Szelążek-nauczyciel matematyki w szkole średniej. Ukończyła studia wyższe na  University of Illinois w Chicago w kierunku nauczania matematyki w szkole średniej. Studia magisterskie ukończyła na St Xavier University na wydziale Teaching and Leadership. Pracowała w Alcott College Prep jako nauczyciel prowadzący w departamencie matematycznym oraz jako nauczyciel prowadzący kółka matematycznego. Obecnie pracuje w Sarah E. Goode Stem Academy.
Jako pedagog promuje indywidualne podejście do potrzeb ucznia i stworzenie pozytywnych warunków do nauki. Uważa, ze uczniowie najlepiej przyswajają wiedzę jeżeli aktywnie biorą udział w procesie nauczania.
1 Oct 2019

p. Izabela Skurska

Nazywam się Izabela Skurska.  Pochodzę z Mazur z pięknego miasta Ełk, gdzie uczęszczałam na studia Fizjoterapii i odbywam praktyki z dziećmi specjalnej troski. Studiowałam również dziennikarstwo na policealnym studium w Bydgoszczy.

1 Oct 2019

p. Iwona Chochorowska

Nazywam się Iwona Chochorowska i pochodzę z malowniczej miejscowości Kalinówka, położonej niedaleko Zamościa w województwie lubelskim.
W 2014 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowkiej w Lublinie. Następnie również w Lublinie kontynuowałam naukę na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji,  gdzie poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu psychologii transportu i medycyny pracy. W grudniu 2016 roku ukończyłam I stopień pomocy psychologicznej dla par w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.
W swojej karierze psychologicznej miałam szansę pracować z różnymi osobami. Zaczynając od praktyk z dziećmi, poprzez osoby ubiegające się o pozwolenia na wykonywanie pracy, kończąc na zajęciach terapeutycznych z parami małżeńskimi. Praca z ludźmi to to,  co uwielbiam.

12 Sep 2017

p. Anna Tomaszewski

Anna Tomaszewski- pedagog pracujacy w Chicago Public Schools przez ponad 18 lat. Ukończyła studia magisterskie w Concordia University  w zakresie School Counseling oraz studia wyższe o kierunku Edukacji z koncentracja w Psychologii.

12 Sep 2017

p. Magdalena Haberny

Nazywam się Magdalena Haberny i pochodzę z okolic Rzeszowa. Wyjechałam do Stanów Zjednoczonych w wieku 15-stu lat. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Illinois na kierunku -nauczyciel matematyki od klasy 6-12. Posiadam także podwójnego magistra

30 Aug 2016

p. Monika Truesdale

Nazywam się Monika Truesdale. Pochodzę z Torunia. Studia ukończyłam w gdańskiej AWF z tytułem magistra wychowania fizycznego. Ukończyłam warsztaty pt.“ Projektowanie efektywnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii” organizowanych przez Zrzeszenie

3 May 2016

p. Sławomir Panek

Nazywam się Sławomir Panek i pochodzę z miejscowości Ludźmierz położonej w samym sercu Podhala. W roku 2002 ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego o specjalności nauczycielskiej oraz Studium Pedagogiczne UJ.

Moja wspaniała przygoda z polską szkołą rozpoczęła się w 2012 roku i od tej pory regularnie pracuję z młodzieżą.

17 Mar 2014

p. Agnieszka Pisarek

Witam.
Nazywam się Agnieszka Pisarek. Z zawodu jestem nauczycielem matematyki i katechetką.

Ukończyłam liceum ogόlnokształcące o profilu humanistycznym, a następnie pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku. Obecnie pracuję w polskich szkołach .Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji.

Prywatnie:
Mieszkam w Burbank. Mama dwόch synόw: sześcio – i trzyletniego.