p. Joanna Bieniek

Nazywam się Joanna Bieniek i pochodzę z okolic Zakopanego (woj. Małopolskie). Góry są mi bardzo bliskie, dlatego jednym z moich hobby są wędrówki po szlakach. Jestem bardzo żywiołową i ambitną osobą lubiącą wyzwania. Pracę z dzieci zaczęłam w wieku 18 lat jako niania, potem w przedszkolu a następnie otworzyłam swoje własne domowe przedszkole. Skończyłam Liceum Ogólnokształcące i dalej kontynuuję swoją edukację w kierunku pedagogicznym w Prairie State College, z planem przetransferowania się do Governors State University. Moim marzeniem jest bycie nauczycielem klas podstawowych. Małymi krokami dążę do celu i bycie nauczycielem tutaj w Polskiej Szkole pozwoli mi wykazać się jak bardzo kocham uczyć dzieci. Ważne jest dla mnie by każdy uczeń czuł się doceniony i szanowany.

Joanna Bieniek